acryl sieraden vitrine vitrine vitrinekast voor juwelierszaak
Dit product is gemaakt van acryl met een dikte van 3 mm. Het heeft 7 laden in het midden en twee deuren aan beide zijden, daarnaast heeft elke deur drie hingen om de sieraden op te hangen. U kunt de sieraden of cosmetica in de lade plaatsen. We kunnen uw logo op het bovenste paneel of twee zijden bedrukken. De kranengreep kan worden aangepast aan uw vereisten. Het is een multifunctioneel product, dat niet alleen de cosmetica maar ook sieraden kan bevatten. We kunnen de maat aanpassen als deze maat niet geschikt voor u is. Het zal goedkoper worden met de maat en de dikte.
Dit ontwerp is zeer professioneel om uw product weer te geven, waardoor uw product er heel netjes uitziet. De lade en hangers kunnen aan uw vereisten voldoen. Het prachtige ontwerp is populair bij vele cosmetische winkel- en juwelierszaken. Het bodempaneel en het bovenpaneel zijn 5 cm acryl, dus dit ontwerp kan de levensduur voor u verlengen.
FAQ
Vraag: Wat voor soort materiaal kies je?
Hoogwaardig nieuw acrylmateriaal.
Vraag: Kan ik een monster kopen voor de bestelling?
Ja, er is een sample beschikbaar, maar we hebben geen sample op voorraad, dus u moet uw vereisten bevestigen, zoals de grootte, de materiaaldikte-eisen, enz., Dan zullen we de sample voor u aanpassen en moet u betalen voor het monster. Normaal gesproken is de doorlooptijd van het monster ongeveer 1 week en worden de voorbeeldkosten na bestelling terugbetaald.
Vraag: Kunt u ons logo afdrukken?
Ja, als grote hoeveelheden, gratis kosten voor afdrukken in één kleur.
V: Wat voor soort pakket voor bestelling?
Normaal, is het pakket aangepast met polyzak + EVA / SCHUIM + binnendoos + karton. Color box-pakket is beschikbaar voor grote order.
Vraag: Wat zijn uw leveringsvoorwaarden?
We accepteren EXW, FOB, C & F, etc. U kunt kiezen die het meest geschikt of kosteneffectief voor u is.
Vraag: Kunnen we ons logo of bedrijfsnaam op uw product afdrukken?
Het is geen probleem om uw logo of bedrijfsnaam op uw product af te drukken.
Vraag: heeft u voorraad voor uw producten?
Nee. We hebben allerlei soorten winkelopstellingen aangepast, etalage voor u tentoongesteld.
Vraag: Hoe zit het met de after-sales service?
Wij bieden een doordachte after-sales service
1) Wij zorgen voor vervanging van de schade tijdens het transport in de volgende bestelling.
2) Wij bieden voor eeuwig techniek gids service.
Vraag: Kan ik vóór de bestelling een bezoek brengen aan uw fabriek?
Zeker, van harte welkom om onze fabriek te bezoeken.
Vraag: Hoe om te gaan met bezorgproblemen
Alle onderbrekingen die door onze verpakking zijn aangemerkt, we hebben de verantwoordelijkheid om u de beste goederen gratis toe te sturen, stuur ons gewoon foto's.
Neem contact met ons op
Aarzel niet om contact met ons op te nemen als u geïnteresseerd bent in ons product
Skype: tinyasales
Whatsapp: 0086 15812961437
E-mail: sales02@tinya168.com
Wechat: LGX1237468
QQ: 2609871470.